Radek Homola

Grafik a fotograf

Radkovýma rukama projdou všechny grafické výstupy Nea. Postará se nejen o skvělý design webových stránek, ale pomůže vám i s tváří vaší nové značky, produktovými fotkami, plakáty, vizitkami a dalšími tiskovinami.
Hlavní schopnosti
  • responsivní web design
  • vizuální identita vaší značky
  • grafika tiskovin
  • produktová a portrétní fotografie

Ahoj! Jsem Radek a mám rád, když věci vypadají dobře.

Už od dětství mě bavil svět internetu. Mým snem bylo mít jednou vlastní webovou stránku. Rychle jsem si ho splnil, naučil se spoustu věcí a teď můžu plnit sny vaše. Pokud věřím, že váš projekt stojí za to, umím se do něho nadchnout a dovést ho k dokonalosti.

Postarám se vám o fotky, grafiku, vizuál… a vlastně všechno, co by mělo dobře vypadat. Mojí předností je, že umím rozeznat ošklivé věci od těch pěkných. A tak přistupuji také k práci, kterou dělám – nikdy vám neodevzdám něco, s čím bych sám nebyl 100% spokojený.

co všechno pro vás umím udělat

Tvořím grafiku tiskovin, vizuály na sociální sítě, fotím, ale podílím se i na samotném vývoji webu. Jsem holka pro všechno, a to je má obrovská výhoda.

Chcete fotky na web? Dejte mi vědět. Je libo vizitka? Dejte mi vědět. Vizuál na facebook? Logo? Odpověď znáte. Už nepotřebujete deset lidí, se kterými budete muset denně komunikovat. Jsem tu já. A já jsem si jistý, že budete s výsledkem spokojeni.

Moje specialita je ale webový design, který je čistý, přehledný, moderní, responzivní – a především funkční. Všechny své dovednosti umím skloubit a poskytnout vám tak komplexní služby.

proč se mnou lidé chtějí pracovat?

Moji klienti především oceňují přátelskou atmosféru, kterou umím navodit. S lidmi, pro které dlouhodobě pracuji, jsem si vytvořil příjemný, přátelský vztah, kterému ale nechybí profesionální přístup.

Moji zákazníci vědí, že hraju fér, že nechci mít vše hned z krku, že mi jde především o jejich spokojenost.

Postarám se vám o fotky, grafiku, vizuál… a vlastně všechno, co by mělo dobře vypadat. Mojí předností je, že umím rozeznat ošklivé věci od těch pěkných.

Jdete do toho?

Ozvěte se a zjistíme, jak bychom vám mohli být užiteční. Možná z toho vzejde skvělá spolupráce.

+420 608 786 915