Jiří Macháček

Vývojář frontendu

Jirka je tu přes weby. Nestará se pouze o front-end a SEO, ale i o to, jak bude web vystavěný. Vždy najde správné a efektivní řešení problému.
Hlavní schopnosti
  • frontend
  • informační architektura
  • Nuxt.js
  • on-page SEO

Svět webovek jsem si zamiloval hned, jak jsem uviděl první <div>. Od té doby se s ním snažím držet krok a neusnout na vavřínech. V posledních letech se intenzivně věnuji frontendovému vývoji. Práce se stala mým koníčkem a rád využiji svou zálibu k tomu, aby i váš web vypadal profesionálně.

Každý web mě naučí něco nového

S každým webem přichází nové zkušenosti, které jsou pro mě klíčové. Nebaví mě stavět webové stránky stále na stejných zažitých principech. Svět webdesignu se vyvíjí neskutečnou rychlostí a práce kodéra mne naučila, že se vyplatí experimentovat.

Proto ve svém kódu často používám nové technologie, v poslední době se specializuji hlavně na framework Nuxt.js. Díky tomu stavím rychlejší webové stránky a zároveň tím udržuji kód, ve kterém se vyznám i za několik měsíců po odevzdání projektu. Kvalitní úprava kódu a SEO je pro mne samozřejmostí.

Konec nekvalitním projektům

Nemám rád nekvalitně odvedenou práci, se kterou se na internetu setkávám téměř každý den. O to víc mě mrzí, když vidím nekvalitně odvedenou práci za nesmyslné částky.

Zastávám názor, že ne do každého projektu je potřeba investovat statisíce korun a stavět ho na nejnovější webové technologii. Důvod? Vyplatí se to.

Při přemýšlení nad projektem je pro mě nejdůležitější efektivita práce a funkčnost. Nejsem wordpressový specialista, ale i tak vám ho doporučím, pokud budete chtít začít s osobním blogem, protože pro vás je Wordpress nejefektivnější řešení. Stane se z vašeho blogu uznávaný webový portál, na který už Wordpress nestačí? Pojďme do toho a udělejme personalizované řešení přímo pro vás. Nejste si jistí, jak zpracovat právě váš projekt? Napište mi, rád vám poradím.

Férový přístup k vám i vašemu webu

Pokud si myslím, že váš návrh řešení webu nepomůže, ale jen vás připraví o peníze, nejprve se o tom s vámi pobavím. Komunikace je pro mě klíčová a dle mého názoru je zabijákem většiny webových projektů.

Práci pro své klienty neberu pouze jako zdroj příjmů, ale také jako svou vizitku. Nad každým byznysem klienta se zamýšlím tak, jako by byl můj vlastní, protože je i v mém zájmu, aby uspěl. I proto mám rád dlouhodobé spolupráce, při kterých můžu sledovat vývoj webu a na základě reálných dat navrhnout další kroky pro jeho rozvoj.

Společně najdeme správné řešení

Ačkoliv se specializuji na frontend, postupem času se ze mě stal i webový konzultant. Práce v agentuře i zkušenosti z vlastního podnikání mne naučily principy marketingu. Rád se s vámi o ně podělím při návrhu řešení právě pro vás. Pustíme se do toho?

„Nemám rád nekvalitně odvedenou práci, se kterou se na internetu setkávám téměř každý den.“

Jdete do toho?

Ozvěte se a zjistíme, jak bychom vám mohli být užiteční. Možná z toho vzejde skvělá spolupráce.

+420 608 786 915